Contacts

Referenza

Private Prague Cruise

29/06/2024

Dobrý večer, S plavbou 23. června jsme velmi spokojeni. Obsluha je velmi nadšená, přemýšlivá, veselá a jemná. Doporučujeme Vám využít tuto službu.

Winstar

Crociera con pranzo

Invitate la vostra famiglia o colleghi di lavoro ad un pranzo squisito abbinato ad una panoramica dei monumenti di Praga.

25/06/2024

Velice děkuji celému týmu Cruise-Prague za profesionální přístup. Komunikace byla velmi rychlá a vstřícná. Celá skupina byla spokojena a užila si prohlídku Prahy v kombinaci s plavbou na lodi. Také bych chtěl poděkovat i našemu průvodci, který byl zábavný a dokázal nám ukázat netradiční místa v Praze.

KORADO Group

Private Prague Cruise

26/04/2024

We maakten een boottocht op de rivier met DJ. De studenten hadden een leuke tijd. Vriendelijk personeel! Next year we will be coming back to Prague with a new group of students and I hope we can have a boottrip with your company.

Sint-Ludgardis Antwerpen

Crociera con cena e musica

Gustatevi del cibo squisito abbinato a una visita di Praga di sera. Il tutto accompagnato da musica dal vivo.

14/04/2024

On behalf of the entire class I'd like to thank you, but also thank you to the entire crew that gave us a wonderful experience on board your boat. All the sudents did enjoy this experience on the Vltava, and this wouldn't had been possible without your help. Thank you So SO much for everything. We all enjoyed the service, the food, the music and the views :)

ESCAM BREST

Private Prague Cruise

08/12/2023

Plavba Cruise-Prague.cz byla skvělá, hezká loď s milou obsluhou. Díky patří i p.Soně Hulíkové, managing directorce, se kterou jsem plavbu pro naši skupinu domlouvala, za její profesionalní a milý přístup, rychlost reakcí a možnost vyplout dříve než jsme měli původně nasmlouváno. Díky!

Česká spořitelna

Crociera di due ore con cena a Praga alle 18:00 disponibile fino al 25.2.2024

Godetevi due ore piacevoli a bordo della nave con una cena a buffet.

11/09/2023

Plavba se nám moc líbila, určitě bysme chtěli znovu jet.

Filip

Private Prague Cruise

30/08/2023

Plavba byla skvělá. Velice příjemný pan majitel lodi, takže skvělý zážitek. Děkuji za zprostředkování! Dal jsem 5 hvězd.

Radek Štěpán

Private Prague Cruise

23/08/2023

The cruise, the food and the service was nice ... it has been a very beautiful experience.

Traveller tour operator

Crociera con cena e musica

Gustatevi del cibo squisito abbinato a una visita di Praga di sera. Il tutto accompagnato da musica dal vivo.

14/08/2023

Dobrý deň , Skupine SEGEDÍNSKEJ SLOVENSKEJ SAMOSPRÁVY,ktorá bola vaším hosťom na lodi 03. 08. 2023. sa plavba s rautom veˇlmi páčila . Boli sme maximálne spokojný s jedlom i pitím , obsluha perfektná. Ďakujeme za zážitok , pošleme k Vám i ďalších priateˇlov. Prajeme krásny deň . S pozdravom Mária Mataiszová

Segedínská slovenská samospráva

Private Prague Cruise

02/08/2023

Party loď Najade budu doporučovat, kudy budu chodit…opravdu neskutečně krásná plavba s velmi milou posádkou. Pan Jaromír, Steve i Honza byli prostě skvělí! Děkujeme!!!!!!

Silvie Horká

1- hour cruise on river Vltava

02/05/2023

We were very happy with your service. We loved the boattrip and are already looking forward to next year!

Sint-Martinusscholen

28/03/2023

Soukromá prohlídka s průvodcem v čínštině. Velká spokojenost. Všechno fungovalo, výborný a ochotný přístup pí. Urbančíkové. Průvodce za 1. Měla plán, příjemná trasa, spousta informací, perfektní překlad.

Thermtech

Crociera di Capodanno a Praga per 5,5 ore - tutto incluso

Festeggiate l'ingresso dell'anno 2024 con una crociera di Capodanno a Praga.

31/12/2022

The one in Prague was a truly beautiful and unforgettable New Year's Eve, and this was also thanks to the cruise we took with you on the boat. My wife and I were literally pampered by the staff from the beginning until the end. We had a table to ourselves, and that was very nice, thank you. The buffet and music also brightened up our evening. Many compliments for the beautiful organisation . Thanks again and see you next time. ......................................................................................................................................................................... Quello a Praga è stata un Capodanno davvero bello e indimenticabile, e questo anche grazie alla crociera fatta con voi sulla barca. Io e mia moglie siamo stati letteralmente coccolati dal personale dal principio fino alla fine. Abbiamo avuto un tavolo tutto per noi , e questo è stato molto bello, grazie . Anche il buffet e la musica hanno allietato la nostra serata. Complimenti vivissimi per la bella organizzazione . Ancora grazie e alla prossima occasione.

Giuseppe Romanelli

Private Prague Cruise

20/10/2022

Hi Sona, Thank you for arranging everything. The cruise was great all attendees really enjoyed it. Thanks, Vince

Adi-Gardiner

Private Prague Cruise

14/10/2022

Užili jsme si to moc - centrum Prahy vždy nadchne - všichni účastníci byli spokojeni. Nápoje? Pivo kolegům chutná vždy :) a kolega z Maďarska pil červené a nestěžoval si. Slečna u příchodu, která nás pouštěla do lodi, se usmívala a byla příjemná. Jídlo si kolegové také chválili - většina se přejedla. Vše bylo OK a pokud budu organizovat další mezinárodní akci, vím, že se na Vás opět obrátím.

Prefa

Soukromá prohlídka s autobusovou přepravou

11/10/2022

Dobrý den, s prohlídkou byli všichni nadmíru spokojeni a velice si vámi připravená program užili. Ještě jednou děkujeme za úžasnou organizaci celé prohlídky.

DS Smith

27/07/2022

Vše bylo perfektní.

P.L.

13/07/2022

Moc děkujeme, vše proběhlo dle plánu a klienti byli spokojeni!

Ammann Czech Republic, a.s.

Private Prague Cruise

25/06/2022

Moc děkujeme za organizaci narozeninové plavby. Vše bylo perfektně připraveno, raut byl dostačující pro celou skupinu. Personál byl vstřícný a vyhověl všem našim požadavkům. Budeme se těšit zase příště. J.Z.

Jana Z.

10/05/2022

Hezký den, absolvovali jsme okružní jízdu Prahou – česky a maďarsky ☺ Velmi se nám to líbilo a chtěli bychom touto cestou obě paní průvodkyně – paní Jaškovou a paní Rundovou – pochválit a doporučit!!! Byly obě skvělé. Velmi děkujeme za super zážitek!!!

Charvát a.s.

Private Prague Cruise

30/04/2022

S radostí Vám můžu sdělit, že naše sobotní plavba proběhla v pořádku Byli jsme všichni velice spokojeni, dokonce nám i přálo počasí. Děkuji a přeji další spokojené klienty.

Z.Daníčková

Private Prague Cruise

11/03/2022

Dobrý den, plavbu jsme si užili, loď byla moc hezká a jídlo dobré.

North Carolina State University

One-Hour Prague River Cruise at 16:00

13/02/2022

Thank you for the 1 hour cruise, we did enjoy it very much.

Tom

Pranzo in crociera su una barca di vetro

Avete mai avuto pranzo su una nave che ha una vista senza limiti grazie suo tetto di vetro?

12/02/2022

We went on lunch cruise and everything was perfect. I can recomend www.cruise-Prague.cz very much.

Claudia F

Private Prague Cruise

22/11/2021

Děkuji Vám za ochotu a zařízení naší akce konané v sobotu 20.11. ve 14,00 hodin - plavba lodí s občerstvením. Vše bylo dobře připraveno a kolegyním se akce velmi líbila a mně také - ještě jednou děkuji a těším se třeba někdy na další spolupráci.

MŠ Jičín

Private Prague Cruise

03/07/2021

Předně bych ještě jednou chtěla poděkovat, že jste byla v sobotu na telefonu a pomohla mi s naším pozdním příchodem. Už to jsme oceňovaly natolik, že by se mohlo stát cokoliv a byly bysme spokojené. Každopádně i plavba byla skvělá. Krásná loď a pánové, kteří byli na lodi a starali se o nás také super. Za všechny holky děkuji. Hezký den, M. Gašková

Maruška Gašková

Private Prague Cruise

17/06/2021

Děkuji a těším se na naši příští spolupráci. Vše bylo velice příjemné, ráda se na Vás opět v příštím roce obrátím. Zdeňka Krejčová, JUST CS spol. s r.o

JUST CS spol. s r.o

Crociera turistica di un'ora con commento audio a Praga 5 volte al giorno

Crociera turistica di un'ora con commento audio a Praga in 24 lingue alle 12:00, 13:00, 15:00, 16:00 e 17:00. Storia, monumenti, le più importanti informazioni, senza caminare.

05/06/2021

Byli jsme spokojeni, vše proběhlo podle představ. Cena poměr/výkon bezkonkurenční :-) Přeji pěkný den a mnoho spokojených plavebčanů :-)

Václav Rubeš

Crociera con pranzo - 2 ore alle 12:00

Invitate i vostri amici, familiari o partner d'affari a godersi una vista speciale dei monumenti di Praga durante il pranzo in barca.

11/06/2020

Včerejší výlet dopadl na podtrženou jedničku. Všichni byli spokojení, průvodkyně Míša super, loď v pohodě, jídlo dobré, nakonec jsme tam byli sami, počasí parádní. Děkuji za skvělou organizaci. Škoda, že nemůžeme za týden znovu, ale myslím, že to mnohého nějak inspirovalo.

J.S.

Crociera di Capodanno 2023 per 5 ore tutto compreso - ultimi posti disponibili

Festeggia il nuovo anno con una crociera di Capodanno a Praga.

31/12/2019

We just loved the nye cruise with you and for sure will recommend it to all my friends who travel to Prague. Thank you for the wonderful experience.

José Gouveia

Crociera di Natale - Evento per gruppi ad un prezzo speciale

Il Natale ci avvicina gli uni agli altri. Che ne dici di incontrarci sulla nostra barca? Offriamo una crociera per il tuo gruppo di amici, familiari o colleghi a un prezzo speciale per Natale.

07/12/2019

Plavba se nám moc líbila. Chválíme posádku a výborné dezerty. Byl to skvělý vánoční zážitek!

Rodina Havlinova

Crociera di 3 ore con cena

Gustatevi del cibo squisito abbinato a una visita di Praga di sera. Il 15.5.2024 potrete assistere a un concerto sulla superficie del fiume Moldava sotto il Ponte Carlo - La festa celebra l'anniversario della canonizzazione del patrono ceco San Giovanni Nepomuceno, patrono di tutte le persone d'acqua, e si svolge sempre alla vigilia del giorno di San Giovanni - 15 maggio.

26/10/2019

Chci Vám moc a moc poděkovat za úžasný zážitek z plavby lodí, byli jsme maximálně spokojení, přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.

Paní Chvapilová

Private Prague Cruise

14/07/2019

Plavba proběhla v pořádku, vše bylo ok. Moc děkuji za dobrou organizaci a spolupráci.

Deric Radislav

Crociera di 3 ore con cena

Gustatevi del cibo squisito abbinato a una visita di Praga di sera. Il 15.5.2024 potrete assistere a un concerto sulla superficie del fiume Moldava sotto il Ponte Carlo - La festa celebra l'anniversario della canonizzazione del patrono ceco San Giovanni Nepomuceno, patrono di tutte le persone d'acqua, e si svolge sempre alla vigilia del giorno di San Giovanni - 15 maggio.

22/05/2019

Plavba byla úžasná, hlavně musím pochválit skvělou obsluhu. Máte tam správné lidi na pravém místě. Bylo vidět, že svoji práci dělají rádi a s chutí. Prohlídka Prahou byla i pro mě jako místního občana zajímavá. Prošli jsme místa, která zaujala a ráda je ještě jednou projdu s dětmi a moji rodinou. Také naši hosté budou na tento den rádi vzpomínat a to také díky dobré organizaci Vaši agentury. Děkuji ještě jednou.

SEMMELROCK STEIN+DESIGN Dlažby, a.s.

Crociera a Praga con caffè e strudel di mele - OUT OF ORDER CURRENTLY

Fermati al bar della nostra barca per un delizioso strudel di mele e caffè / cioccolata calda o tè. Durante questa crociera di un'ora puoi rilassarti e goderti la vista di Praga.

27/01/2019

Many thanks for your help with this. We really enjoyed it - the VIP treatment!

Thomas Robb

Private Prague Cruise

12/12/2018

S plavbou a aj s transferom sme boli maximálne spokojení, jak řidič autobusu tak personál lodě bol veľmi príjemný. Ďakujem ešte raz v mene všetkých kolegov, bol to pre nás príjamný zážitek a určite budeme odporúčať.

Metrostav a.s.

Private Prague Cruise

05/12/2018

Dobrý den, slečno Kateřino, zrovna nyní jsem přeposlala Váš mail té naší Aničce a vše jsem jí ještě "dovylíčila". Je mi jasné,že výsledek jednání je také Vaše zásluha. Zřejmě jste vše vylíčila tak, že se pohnulo kapitánovo srdce a rozhodl, jak se rozhodl. Víc, než peněžní profit, mě však hřeje, že ve Vaší kanceláři nejste pouze studené úřednice, ale do své práce vkládáte také cit a pochopení širších souvislostí při jednání se zákazníky. Za toto Vám moc děkuji a přeji vše nejlepší.

Zdena Banýrová

Private Prague Cruise

15/05/2018

We had a great cruise! Everything was perfect; nice boat, sunny weather, good food and drink (very good service) and also the DJ was excellent (great music). Everybody was dancing and having great time :)

Anne T.

St. John's celebration NAVALIS - 15/5

NAVALIS celebrations have a long tradition in Prague.

15/05/2018

Děkujeme za možnost sledovat program nejen z řeky, ale ještě z bezprostřední blízkosti a pohodlí. Vyšlo i počasí, takže zážitek byl dokonalý.

Pavlína Laštovková

Private Prague Cruise

16/10/2017

Páteční plavba proběhla úplně bezchybně. Kapitán je muž na svém místě, posádka byla milá a obsluha excelentní. Všichni byli naprosto spokojeni.

Jindřich D.

Private Prague Cruise

29/05/2017

Jménem 80-ti účastníků firemní akce velice děkuji za skvělou organizaci, milou a rychlou obsluhu na lodi, hodně dobrého jídla i slíbené hezké počasí. Plavbu s cruise-prague.cz vřele doporučuji.

Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o.

Private Prague Cruise

25/04/2017

I would like to thank you and all the crew for the cruise from last Friday! It was a great success and everyone had lot of fun. Great feedbacks from everyone so far!

Alessandro T.

Crociera turistica di un'ora con commento audio a Praga 5 volte al giorno

Crociera turistica di un'ora con commento audio a Praga in 24 lingue alle 12:00, 13:00, 15:00, 16:00 e 17:00. Storia, monumenti, le più importanti informazioni, senza caminare.

19/04/2017

Plavba Prahou pro nás byla opravdu úžasným zážitkem! Nikdy by mě nenapadlo, že pohled z řeky může být tak jiný a jedinečný! Děkujeme. Náš dojem nemohlo zkazit ani chladné počasí (co bychom také chtěli koncem listopadu). Personál byl milý a vstřícný, uvnitř lodi bylo příjemně teplo. Plavbu mohu vřele doporučit, mělo to jen jedinou chybu – trvalo to pouze hodinu.

Petr H.

Crociera di 3 ore con cena

Gustatevi del cibo squisito abbinato a una visita di Praga di sera. Il 15.5.2024 potrete assistere a un concerto sulla superficie del fiume Moldava sotto il Ponte Carlo - La festa celebra l'anniversario della canonizzazione del patrono ceco San Giovanni Nepomuceno, patrono di tutte le persone d'acqua, e si svolge sempre alla vigilia del giorno di San Giovanni - 15 maggio.

01/04/2017

Evening dinner cruise, local cuisine buffet. Complimentary drink. Food was excellent, plenty of choice and as much as you want. Guitarist playing while you ate. Prague at night was very beautiful.

Mary C.

Crociera turistica di un'ora con commento audio a Praga 5 volte al giorno

Crociera turistica di un'ora con commento audio a Praga in 24 lingue alle 12:00, 13:00, 15:00, 16:00 e 17:00. Storia, monumenti, le più importanti informazioni, senza caminare.

20/02/2017

Had a nice cruise down the river. Didn't have a meal. Nice way to see the City from a different perspective.

Jamie

Crociera turistica di un'ora con commento audio a Praga 5 volte al giorno

Crociera turistica di un'ora con commento audio a Praga in 24 lingue alle 12:00, 13:00, 15:00, 16:00 e 17:00. Storia, monumenti, le più importanti informazioni, senza caminare.

04/02/2017

We took a one hour cruise. It was a cold day and we were a little reluctant about a boat trip! So glad we went. We sat at a very nice table. The window was spotlessly clean so I could take great pictures. We ordered some sausage, a grilled ham and cheese sandwich. Not bad food, all things considered. It was what we saw that was so spectacular. Wonderful views and we learned a lot from the good recorded commentary all in English.

Alison

Crociera turistica di un'ora con commento audio a Praga 5 volte al giorno

Crociera turistica di un'ora con commento audio a Praga in 24 lingue alle 12:00, 13:00, 15:00, 16:00 e 17:00. Storia, monumenti, le più importanti informazioni, senza caminare.

15/12/2016

Really enjoyed the one hour cruise and it gave us time to rest and have a snack on the boat. Got to see the Charles Bridge and take many pictures. Would advise anyone to do this was a reasonable price.

Cameron A.

Private Prague Cruise

11/02/2016

Thank you very much for organizing the cruise tonight, it was awesome! Many guests asked about the organizer and you can expect some calls in the near future. You are the one that made it 'awesome' for them and I'd like to thank you very much for your efforts! I hope this is the start of many more bookings to come.

PIONEER TRAVELS

La dolce Praga – crociera lussuosa con menù alla carta - Cruise Prague on the Jazzboat - OUT OF ORDER CURRENTLY

Un menù gustoso di tre portate con l'accompagnamento di pianoforte e con una rara panoramica di Praga di notte.

07/02/2016

We booked the Sweet Prague. The staff were very friendly. It is rather pricey but knowing we were only in Prague two days we saw it as killing two birds with one stone. Our dinner was excellent (even kids agreed) and included a bottle of wine. There was a piano player through the night. After dinner we enjoyed our beverages on the top deck where we had an even greater view. If you can swing it it's worth the money.

Stacey

Private Prague Cruise

24/03/2015

We had a great time at the trip!

Udi

07/10/2014

Thank you for your help and great assistance!

HORSCH Maschinen GmbH