Contacts

Reference

28/03/2023

Soukromá prohlídka s průvodcem v čínštině. Velká spokojenost. Všechno fungovalo, výborný a ochotný přístup pí. Urbančíkové. Průvodce za 1. Měla plán, příjemná trasa, spousta informací, perfektní překlad.

Thermtech

Silvestrovská plavba 2022 na 5,5 hodin all inclusive

Oslavte vstup do Nového roku na Silvestrovské plavbě v Praze.

31/12/2022

The one in Prague was a truly beautiful and unforgettable New Year's Eve, and this was also thanks to the cruise we took with you on the boat. My wife and I were literally pampered by the staff from the beginning until the end. We had a table to ourselves, and that was very nice, thank you. The buffet and music also brightened up our evening. Many compliments for the beautiful organisation . Thanks again and see you next time. ......................................................................................................................................................................... Quello a Praga è stata un Capodanno davvero bello e indimenticabile, e questo anche grazie alla crociera fatta con voi sulla barca. Io e mia moglie siamo stati letteralmente coccolati dal personale dal principio fino alla fine. Abbiamo avuto un tavolo tutto per noi , e questo è stato molto bello, grazie . Anche il buffet e la musica hanno allietato la nostra serata. Complimenti vivissimi per la bella organizzazione . Ancora grazie e alla prossima occasione.

Giuseppe Romanelli

Soukromá plavba Prahou

14/10/2022

Užili jsme si to moc - centrum Prahy vždy nadchne - všichni účastníci byli spokojeni. Nápoje? Pivo kolegům chutná vždy :) a kolega z Maďarska pil červené a nestěžoval si. Slečna u příchodu, která nás pouštěla do lodi, se usmívala a byla příjemná. Jídlo si kolegové také chválili - většina se přejedla. Vše bylo OK a pokud budu organizovat další mezinárodní akci, vím, že se na Vás opět obrátím.

Prefa

Soukromá prohlídka s autobusovou přepravou

11/10/2022

Dobrý den, s prohlídkou byli všichni nadmíru spokojeni a velice si vámi připravená program užili. Ještě jednou děkujeme za úžasnou organizaci celé prohlídky.

DS Smith

27/07/2022

Vše bylo perfektní.

P.L.

13/07/2022

Moc děkujeme, vše proběhlo dle plánu a klienti byli spokojeni!

Ammann Czech Republic, a.s.

Soukromá plavba Prahou

25/06/2022

Moc děkujeme za organizaci narozeninové plavby. Vše bylo perfektně připraveno, raut byl dostačující pro celou skupinu. Personál byl vstřícný a vyhověl všem našim požadavkům. Budeme se těšit zase příště. J.Z.

Jana Z.

10/05/2022

Hezký den, absolvovali jsme okružní jízdu Prahou – česky a maďarsky ☺ Velmi se nám to líbilo a chtěli bychom touto cestou obě paní průvodkyně – paní Jaškovou a paní Rundovou – pochválit a doporučit!!! Byly obě skvělé. Velmi děkujeme za super zážitek!!!

Charvát a.s.

Soukromá plavba Prahou

30/04/2022

S radostí Vám můžu sdělit, že naše sobotní plavba proběhla v pořádku Byli jsme všichni velice spokojeni, dokonce nám i přálo počasí. Děkuji a přeji další spokojené klienty.

Z.Daníčková

Soukromá plavba Prahou

11/03/2022

Dobrý den, plavbu jsme si užili, loď byla moc hezká a jídlo dobré.

North Carolina State University

Hodinová plavba po Vltavě v 16:00

13/02/2022

Thank you for the 1 hour cruise, we did enjoy it very much.

Tom

Plavba s obědem na prosklené lodi

Obědvali jste již na lodi, která má neomezený výhled díky prosklené palubě?

12/02/2022

We went on lunch cruise and everything was perfect. I can recomend www.cruise-Prague.cz very much.

Claudia F

Soukromá plavba Prahou

22/11/2021

Děkuji Vám za ochotu a zařízení naší akce konané v sobotu 20.11. ve 14,00 hodin - plavba lodí s občerstvením. Vše bylo dobře připraveno a kolegyním se akce velmi líbila a mně také - ještě jednou děkuji a těším se třeba někdy na další spolupráci.

MŠ Jičín

Soukromá plavba Prahou

03/07/2021

Předně bych ještě jednou chtěla poděkovat, že jste byla v sobotu na telefonu a pomohla mi s naším pozdním příchodem. Už to jsme oceňovaly natolik, že by se mohlo stát cokoliv a byly bysme spokojené. Každopádně i plavba byla skvělá. Krásná loď a pánové, kteří byli na lodi a starali se o nás také super. Za všechny holky děkuji. Hezký den, M. Gašková

Maruška Gašková

Soukromá plavba Prahou

17/06/2021

Děkuji a těším se na naši příští spolupráci. Vše bylo velice příjemné, ráda se na Vás opět v příštím roce obrátím. Zdeňka Krejčová, JUST CS spol. s r.o

JUST CS spol. s r.o

Hodinová plavba s audio komentářem ve 12:00, 13:00, 15:00 a 16:00

Historie, památky, nejdůležitější informace a to vše bez jediného kilometru v nohách.

05/06/2021

Byli jsme spokojeni, vše proběhlo podle představ. Cena poměr/výkon bezkonkurenční :-) Přeji pěkný den a mnoho spokojených plavebčanů :-)

Václav Rubeš

Obědová plavba - 2 hodiny ve 12:00

Pozvěte rodinu nebo obchodní partnery na výborný oběd na lodi spojené s výhledem na památky Prahy.

11/06/2020

Včerejší výlet dopadl na podtrženou jedničku. Všichni byli spokojení, průvodkyně Míša super, loď v pohodě, jídlo dobré, nakonec jsme tam byli sami, počasí parádní. Děkuji za skvělou organizaci. Škoda, že nemůžeme za týden znovu, ale myslím, že to mnohého nějak inspirovalo.

J.S.

Silvestrovská plavba 2022 na 5 hodin all inclusive

Oslavte vstup do Nového roku na Silvestrovské plavbě v Praze.

31/12/2019

We just loved the nye cruise with you and for sure will recommend it to all my friends who travel to Prague. Thank you for the wonderful experience.

José Gouveia

Adventní plavba - speciální akce pro skupiny

Vánoce jsou svátky, které nás sbližují. Nabízíme Vám plavbu pro Vaši skupinu přátel, rodinu, nebo kolegy za speciální vánoční cenu.

07/12/2019

Plavba se nám moc líbila. Chválíme posádku a výborné dezerty. Byl to skvělý vánoční zážitek!

Rodina Havlinova

3-hodinová plavba s večeří

Zážitek z dobrého jídla spojený s prohlídkou večerní Prahy.

26/10/2019

Chci Vám moc a moc poděkovat za úžasný zážitek z plavby lodí, byli jsme maximálně spokojení, přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.

Paní Chvapilová

Soukromá plavba Prahou

14/07/2019

Plavba proběhla v pořádku, vše bylo ok. Moc děkuji za dobrou organizaci a spolupráci.

Deric Radislav

3-hodinová plavba s večeří

Zážitek z dobrého jídla spojený s prohlídkou večerní Prahy.

22/05/2019

Plavba byla úžasná, hlavně musím pochválit skvělou obsluhu. Máte tam správné lidi na pravém místě. Bylo vidět, že svoji práci dělají rádi a s chutí. Prohlídka Prahou byla i pro mě jako místního občana zajímavá. Prošli jsme místa, která zaujala a ráda je ještě jednou projdu s dětmi a moji rodinou. Také naši hosté budou na tento den rádi vzpomínat a to také díky dobré organizaci Vaši agentury. Děkuji ještě jednou.

SEMMELROCK STEIN+DESIGN Dlažby, a.s.

Plavba Prahou s kávou a štrúdlem - MOMENTÁLNĚ MIMO PROVOZ

Zastavte se v naší kavárně na lodi na lahodný štrúdl a kávu/horkou čokoládu či čaj. Během hodinové plavby si odpočinete, dáte si kávu a zákusek a přitom můžete užívat výhledy na Prahu.

27/01/2019

Many thanks for your help with this. We really enjoyed it - the VIP treatment!

Thomas Robb

Soukromá plavba Prahou

12/12/2018

S plavbou a aj s transferom sme boli maximálne spokojení, jak řidič autobusu tak personál lodě bol veľmi príjemný. Ďakujem ešte raz v mene všetkých kolegov, bol to pre nás príjamný zážitek a určite budeme odporúčať.

Metrostav a.s.

Soukromá plavba Prahou

05/12/2018

Dobrý den, slečno Kateřino, zrovna nyní jsem přeposlala Váš mail té naší Aničce a vše jsem jí ještě "dovylíčila". Je mi jasné,že výsledek jednání je také Vaše zásluha. Zřejmě jste vše vylíčila tak, že se pohnulo kapitánovo srdce a rozhodl, jak se rozhodl. Víc, než peněžní profit, mě však hřeje, že ve Vaší kanceláři nejste pouze studené úřednice, ale do své práce vkládáte také cit a pochopení širších souvislostí při jednání se zákazníky. Za toto Vám moc děkuji a přeji vše nejlepší.

Zdena Banýrová

Soukromá plavba Prahou

15/05/2018

We had a great cruise! Everything was perfect; nice boat, sunny weather, good food and drink (very good service) and also the DJ was excellent (great music). Everybody was dancing and having great time :)

Anne T.

Svatojánské oslavy NAVALIS - 15.5.

Oslavy NAVALIS mají v Praze již dlouholetou tradici.

15/05/2018

Děkujeme za možnost sledovat program nejen z řeky, ale ještě z bezprostřední blízkosti a pohodlí. Vyšlo i počasí, takže zážitek byl dokonalý.

Pavlína Laštovková

Soukromá plavba Prahou

16/10/2017

Páteční plavba proběhla úplně bezchybně. Kapitán je muž na svém místě, posádka byla milá a obsluha excelentní. Všichni byli naprosto spokojeni.

Jindřich D.

Soukromá plavba Prahou

29/05/2017

Jménem 80-ti účastníků firemní akce velice děkuji za skvělou organizaci, milou a rychlou obsluhu na lodi, hodně dobrého jídla i slíbené hezké počasí. Plavbu s cruise-prague.cz vřele doporučuji.

Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o.

Soukromá plavba Prahou

25/04/2017

I would like to thank you and all the crew for the cruise from last Friday! It was a great success and everyone had lot of fun. Great feedbacks from everyone so far!

Alessandro T.

Hodinová plavba s audio komentářem ve 12:00, 13:00, 15:00 a 16:00

Historie, památky, nejdůležitější informace a to vše bez jediného kilometru v nohách.

19/04/2017

Plavba Prahou pro nás byla opravdu úžasným zážitkem! Nikdy by mě nenapadlo, že pohled z řeky může být tak jiný a jedinečný! Děkujeme. Náš dojem nemohlo zkazit ani chladné počasí (co bychom také chtěli koncem listopadu). Personál byl milý a vstřícný, uvnitř lodi bylo příjemně teplo. Plavbu mohu vřele doporučit, mělo to jen jedinou chybu – trvalo to pouze hodinu.

Petr H.

3-hodinová plavba s večeří

Zážitek z dobrého jídla spojený s prohlídkou večerní Prahy.

01/04/2017

Evening dinner cruise, local cuisine buffet. Complimentary drink. Food was excellent, plenty of choice and as much as you want. Guitarist playing while you ate. Prague at night was very beautiful.

Mary C.

Hodinová plavba s audio komentářem ve 12:00, 13:00, 15:00 a 16:00

Historie, památky, nejdůležitější informace a to vše bez jediného kilometru v nohách.

20/02/2017

Had a nice cruise down the river. Didn't have a meal. Nice way to see the City from a different perspective.

Jamie

Hodinová plavba s audio komentářem ve 12:00, 13:00, 15:00 a 16:00

Historie, památky, nejdůležitější informace a to vše bez jediného kilometru v nohách.

04/02/2017

We took a one hour cruise. It was a cold day and we were a little reluctant about a boat trip! So glad we went. We sat at a very nice table. The window was spotlessly clean so I could take great pictures. We ordered some sausage, a grilled ham and cheese sandwich. Not bad food, all things considered. It was what we saw that was so spectacular. Wonderful views and we learned a lot from the good recorded commentary all in English.

Alison

Hodinová plavba s audio komentářem ve 12:00, 13:00, 15:00 a 16:00

Historie, památky, nejdůležitější informace a to vše bez jediného kilometru v nohách.

15/12/2016

Really enjoyed the one hour cruise and it gave us time to rest and have a snack on the boat. Got to see the Charles Bridge and take many pictures. Would advise anyone to do this was a reasonable price.

Cameron A.

Soukromá plavba Prahou

11/02/2016

Thank you very much for organizing the cruise tonight, it was awesome! Many guests asked about the organizer and you can expect some calls in the near future. You are the one that made it 'awesome' for them and I'd like to thank you very much for your efforts! I hope this is the start of many more bookings to come.

PIONEER TRAVELS

Sladká Praha – Luxusní plavba s Á la carte menu - MOMENTÁLNĚ MIMO PROVOZ

Lahodné tříchodové menu s klavírním doprovodem a nezvyklým výhledem na noční Prahu.

07/02/2016

We booked the Sweet Prague. The staff were very friendly. It is rather pricey but knowing we were only in Prague two days we saw it as killing two birds with one stone. Our dinner was excellent (even kids agreed) and included a bottle of wine. There was a piano player through the night. After dinner we enjoyed our beverages on the top deck where we had an even greater view. If you can swing it it's worth the money.

Stacey

Soukromá plavba Prahou

24/03/2015

We had a great time at the trip!

Udi

07/10/2014

Thank you for your help and great assistance!

HORSCH Maschinen GmbH